Blog založen 11. července 2013

Když chceš něco udělat, udělej to hned!

77 questions - 70-73 otázky

6. srpna 2017 v 12:26 | K. |  77 čarodějnických otázek
70. Pocházíte-li z křesťanské či katolické rodiny, měli jste problém vysvětlit rodině, že nepůjdete do Pekla? Jak jste se vyrovnali s opuštěním toho, co vám bylo řečeno, že je správné?
Z katolické rodiny pocházím, ale nikomu jsem nic nevysvětlovala, protože to nemám zapotřebí. Nemám zapotřebí někomu vysvětlovat, co jsem a proč jsem se tím stala. Možná je to tím, že nejsem schopna to přesně odůvodnita možná se bojím odmítavé a nepochopivé reakcea možná je to tím, že neumím řešit problémy a řešit se je bojím; a možná je mi to prostě jedno, protože je to můj život a já se o něj s nikým hádat nechci a vlastně ani nepotřebuji.
Nikdy jsem nepochopila princip Nebe a Pekla, takže pro mě nebylo tak těžké tohle zahodit. Větší problém jsem měla s pochopením, že když jsem se v tu chvíli nadobro odklonila od toho mocného a ochranářského Boha, budou se o mě pokoušet démoni, Satan mě bude chtít uchvátit - zkrátka mne ovládly tyto křesťanské stereotypy, které mají za úkol částečně zamezit křesťanům odvrátit se od Boha, protože pak je nebude mít kdo ochraňovat.
Bylo třeba se srovnat s tím, že když nevěřím v Boha a nevěřím ani v Satana, není možné, aby mě napadlo něco, v co nevěřím, navíc zde není důvod se něčeho, co pro mne neexistuje, obávat a bát.


71. Jaké je vaše totemové zvíře?
Veverka. Sběratelka. Uskladňovatelka. Malá, nenápadná a plachá, která umí rozeznat, co už nepotřebuje a může se toho zbavit.

72. Jak se připravujete na rituál nebo kouzlo?
S radostí a s alkoholem. Poslední kouzlo jsem prováděla, už ani nevím kdy.

73. Kdo vám v začátcích pomohl nejvíce?
Asi já sama. Protože nakonec jsem to byla já, kdo se rozhodl na některých mé psychice neužitečných věcech již déle nedbat, kdo si našel čas ke studiu, kdo dokázal více méně, ale stejně, náhodně najít videa, která jsem potřebovala shlédnout, protože mi pomohla v seberozvoji. A celkově to byla videa, která pro mě byla největším přínosem, protože u knih jsem většinou nevydržela příliš dlouho. Spíše jsem čerpala z internetu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama